Skip links

Świnoujście

I turnus: 09.07. – 20.07.2018r. (wiek 10-18 lat) – 12 dni

Świnoujście to jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Wyspa Uznam na której położony jest Hotel znajduje się centrum administracyjno-usługowe, dzielnica nadmorska wraz z obiektami turystyczno-uzdrowiskowymi. Tutaj mieszka 80% populacji Świnoujścia. Co ciekawe, tylko 40 km2 wyspy należy do Polski, pozostała część, tj. 380 km2 znajduje się po niemieckiej stronie.

Ośrodek kolonijny

Hotel „Warta” to wolnostojący, dwupiętrowym budynek  położony 350m od przejścia granicznego Świnoujście – Ahlbeck oraz 750 m od morza. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. W budynku znajduje się jadalnia. Większość pokoi posiada balkon. Tuż przy Hotelu tzw.: “Pchli targ” gdzie można zrobić naprawdę fajne i tanie zakupy.

WIĘCEJ O OŚRODKU

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie (śniadanie - szwedzki stół).

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony (przejazd nocą).

Program

Całodzienna wycieczka do Niemiec

HanseDom Stralsund, Oceanarium Stralsund.

HanseDom Stralsund to wodny raj dla dzieci – 120.000 m² wypoczynku i rekreacji – kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych, zjeżdżalni i wszelkich wodnych atrakcji. Wodny świat przygód “Hanse-Dom” to niesamowita atrakcja dla dzieci, które lubią wodę i nie boją się jej. Szczególnie atrakcyjny staje się, gdy podczas naszego nadmorskiego urlopu pogoda nie dopisuje. Wodna laguna, okręt “Santa Maria”, na którym jest wiele „mokrych” atrakcji, “skały Jamesa Bonda” w basenie na zewnątrz, a do tego mnóstwo zjeżdżalni wodnych, powodują, że nasze dzieci będą chciały spędzić tu cały dzień. Tuż obok jest basen z kuleczkami, ścianka do wspinania, a na zewnątrz znajduje się „Seestern park”. Są tu bardzo sympatyczne place zabaw i boisko do piłki plażowej w cenie 4 godzinne wejście do strefy: Seestern thermal spa water paradise)

Oceanarium Stralsund to ponad 7 tysięcy ryb w olbrzymich akwariach robi wrażenie nie tylko na dzieciach. Oceanarium jest zresztą miejscem, gdzie nasze dzieci będą czuły się doskonale – wiele atrakcji jest przygotowanych specjalnie z myślą o nich).

Wycieczka do Międzyzdrojów

Aleja Gwiazd, Molo, Muzeum Figur Woskowych.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

+48 16 678 33 82

tpd@o2.pl

Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nr konta PKO S.A. 06 1240 2568 1111 0000 3629 4233

Wypoczynek Świetlica Zbiórka do puszek
Return to top of page