Skip links

Hiszpania - Costa Brava

I turnus: 16.07. – 28.07.2018r. (wiek 12-18 lat) – 13 dni
Uwaga! konieczny jest paszport lub dowód osobisty

Hiszpania– kraj kontrastów, którego charakter stworzyła historia, środowisko i ludzie. Niezwykle piękna, z krajobrazami, które poruszą każdego!

Costa Brava –  w tłumaczeniu na język polski Dzikie Wybrzeża ma aż 200 km linii brzegowej. Od miejscowości Lioret de Mar w kierunku Barcelony rozciąga się wybrzeże Costa del Maresme, na które właśnie się udajemy. Ozdobą tego wybrzeża są przepiękne, szerokie i czyste plaże.

Noclegi

Lloret de Mar – to jeden z największych i najbardziej znanych kurortów w Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Posiada ładną piaszczystą plażę, wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, sklepiki i inne atrakcje turystyczne skłaniają do wypoczynku i zabawy.

Lloret de Mar – Hotel Samba położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Lloret de Mar, ok. 400 m od plaży Fenals (publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i Błękitną Flagą). Dogodne położenie umożliwia korzystanie ze wszelkich atrakcji miasta oraz spokojny odpoczynek nocą. Na terenie hotelu znajdują się: basen odkryty o powierzchni 340 m kw., bezpłatne leżaki i parasole, brodzik dla dzieci. W hotelu znajdują się: restauracja (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), kawiarnie, snack bar, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród, sale do prowadzenia zajęć. W lobby dostępne jest Wi-Fi gratis (w pokojach płatne dodatkowo). Codzienne animacje w hotelu nie pozwolą na nudę, są to m.in.: gimnastyka, aerobik, rzutki, kręgle, zabawy w basenie, karaoke, pokazy flamenco, pokazy magików i wiele innych. W hotelu organizowane są dyskoteki dla  uczestników kolonii. Pokoje 3- i 4-osobowe, wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizję satelitarną, oferujące widoki na basen, ulicę lub wzgórza. Hotel Samba jest pierwszym w Hiszpanii hotelem z certyfikatem ISO i EMAS. Hotel przyjazny rodzinom, rowerzystom i młodzieży. Od wielu lat przyjmuje kolonie i obozy międzynarodowe. Film z hotelu.

Okolica Paryża: hotel klasy turystycznej – pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami.

WIĘCEJ O HOTELU SAMBA

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

7 noclegów na Costa Brava – Hiszpania oraz 1 nocleg w okolicach Paryża.

WYŻYWIENIE

Posiłki zgodnie z opisem w programie.

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony. Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt jednego posiłku około 5 - 10 euro).

Program

Dzień 1

Wyjazd z Przemyśla Rzeszowa i innych miast Podkarpacia.

Dzień 2

Przyjazd do hotelu w okolicach Paryża w godzinach wieczornych, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu, program turystyczny w Paryżu, gdzie zobaczymy wyspę Cite z katedrę Notre Damme – perłę gotyku paryskiego, dzielnicę Łacińską z Sorboną – najstarszym uniwersytetem w Europie, przejdziemy ogrodami Tuileries przez Plac de la Concorde, Pola Elizejskie do Łuku Triumfalnego. Obiad w Paryżu. Czas wolny pod Wieżą Eiffla; dla chętnych wejście pieszo na II poziom – 5 EUR -płatne dodatkowo. Wyjazd w kierunku Costa Brava.

Dzień 4

Przyjazd na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00 kolacja na ciepło – bufet, nocleg.

Dzień 5 - 10

Pobyt na Costa Brava i realizacja programu:
  • Wycieczka do Barcelony,
  • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie,
  • spacery po urokliwej okolicy – selfie z Lloret, gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjne,
  • korzystanie z animacji: gry zespołowe, aerobik, gimnastyka, pokazy flamenco, pokazy magików, zabawy w basenie, karaoke,
  • dyskoteki w hotelu,
  • udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez miasto.

Dzień 11

Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Wyjazd  do Polski. Po drodze krótki pobyt nocą w Monte Carlo – stolicy światowego hazardu, spacer po nabrzeżu, gdzie cumują przepiękne jachty i łodzie z całego świata.

Dzień 12

Śniadanie w postaci suchego prowiantu. Przyjazd do Gardaland w pobliżu jez. Garda. 8-godzinny wspaniały, niezapomniany relaks i wypoczynek w największym kompleksie rozrywki na północy Włoch – 40 niesamowitych atrakcji. Wodne pokazy i zjazdy, karuzele, minizjeżdżalnie oraz spływ pontonami – dla prawdziwych śmiałków. Mały amfiteatr, gdzie odbywają się różne pokazy i występy. Kino 4D i wiele innych atrakcji. Posiłek w formie fast food w czasie pobytu w Gardalandzie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. godz. 19:00.

Dzień 13

Śniadanie w postaci suchego prowiantu. Przyjazd do Przemyśla w godzinach popołudniowych.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

+48 16 678 33 82

tpd@o2.pl

Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nr konta PKO S.A. 06 1240 2568 1111 0000 3629 4233

Wypoczynek Świetlica Zbiórka do puszek
Return to top of page